Polmotor Subaru Team - sportowi ambasadorzy - Polmotor Sp. z o. o.
Polmotor Subaru Team - sportowi ambasadorzy

Polmotor Subaru Team - sportowi ambasadorzy

Polmotor Subaru Team

To dwójka sportowych ambasadorów marki którzy kochają bieganie, wspinaczkę oraz triathlon. Ewa Huryń to utytułowana biegaczka która w swoim sportowym dorobku ma min: podwójną wygraną w PZU Szczecin Maraton, PZU Gdańsk Maraton, wygrane podczas Maratonu "Nocna Ściema" w Koszalinie, oraz wiele zwycięstw na krótszych dystansach.
Zbigniew Kapuściński to partner Ewy, który ma za sobą wiele udanych startów w maratonach i półmaratonach, oraz min ukończenie dwóch pełnych startów w Iron Man w przeciągu dwóch tygodni (to 3,86 km pływania, 180 km na rowerze i 42,120 km biegiem - jedno po drugim).

Ich miłością są również góry, wspólnie zdobyli już kilka szczytów, a w tym roku szykują się do specjalnej EKSPEDYCJI. Podczas niej, dzień po dniu przebiegną ultramaraton na dystansie 50 km z przewyższeniem 2,5 km w Austrii, przejdą przełęcz i na koniec zdobętą szczyt w Alpach Zachodnich Matterhorn.

Subaru Polmotor jako partner wspiera również całą EKSPEDYCJĘ, zapewniając samochody oraz sprzęt konieczny do przeprowadzenia całej ekspedycji.