Ubezpieczenia - Polmotor Sp. z o. o.
Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

Ubezpieczenia komunikacyjne OC / AC / Nw

W ramach programu oferujemy Państwu szeroką ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych OC, AC, Nw. Posiadamy atrakcyjne pakiety ubezpieczenia samochodów nowych, używanych, dedykowane zarówno markom oferowanym przez nas w sprzedaży, jak i ubezpieczenia komunikacyjne dla wszystkich marek samochodów. Niezależnie od marki oraz wieku posiadanego auta zawsze mogą Państo liczyć na atrakcyjną ofertę ubezpieczenia swojego samochodu!

Najlepsze oferty w jednym miejscu!

Dzięki wieloletniej współpracy z wiodącymi na rynku Towarzystwami Ubezpieczeniowymi możemy zaoferować jednocześnie kilka wariantów i możliwości ubezpieczeń komunikacyjnych dostosowanych do Państwa oczekiwań i potrzeb. Informację oraz indywidualną ofertę mogą Państwo uzyskać w każdym z Salonów Grupy Polmotor.

Ubezpieczamy w całym kraju!

Wszelkie formalności związane z ubezpieczeniem samochodu realizujemy telefonicznie i mailowo, zaś przygotowaną polisę dostarczymy za pośrednictwem poczty kurierskiej. Niezleżnie od miejsca zamieszkania mogą Państwo korzystać z naszych atrakcyjnych warunków ubezpieczenia swojego auta!

Skontaktuj się z naszymi specjalistami:

Bartosz Nurkiewicz
OBECNY
Specjalista ds. sprzedaży samochodów

Bartosz Nurkiewicz

Telefon: 91-822-85-55

Email: salon@polmotor.subaru.pl

Jacek Łata
OBECNY
Kierwnik Serwisu

Jacek Łata

Telefon: 91-822-85-55

Email: j.lata@polmotor.pl